10 nejlepších internetových seznamek pro rok 2019

Nejlepší seznamky pro seznámení

Dnes se podíváme na deset podle mého názoru nejlepších seznamek. Tyto seznamky se vyznačují hlavně aktivní komunitou uživatelů, díky které je šance na seznámení mnohem vyšší než normálně. Ze seznamu jsem vyřadil erotické seznamky, protože těm se bubu věnovat v jiném článku. Osobně rozhodně doporučuji registraci do více než jedné seznamky, protože tím zvýšíte výrazně šance na úspěch.

Elite date

Díky této seznamce jsem našel svou současnou přítelkyni a proto se u mě dostala na první místo. Elite date se zaměřuje výhradně na vážná seznámení lidí mezi 25 a 55 lety. Jednou z největších výhod byl pro mě seznamovací dotazník, díky kterému pak dostáváte návrhy na seznámení podle vašich preferencí. Prostředí seznamky se mi také velmi líbilo. Jediný problémem tak je, že tato seznamka je placená, ale těch pár stovek za půlroční členství se nakonec vyplatilo. Moji podrobnější recenzi najdete zde, nebo si seznamku můžete rovnou vyzkoušet.

Kouknout na seznamku Elite date

recenze elite date

Seznamte se

Jedna z největších seznamek v ČR se sto tisíci uživateli a registrací zdarma. Je to klasická velká seznamka, u které najdete všechny typy seznámení. Ať už si chcete s někým jen dopisovat nebo hledáte vážný vztah, najdete zde od každého něco. Na této seznamce jsem ve finále strávil jen pár dní, ale potkal jsem tu několik nových přátel, se kterými jsem se nakonec potkal i osobně. Takže za mě určitě palec nahoru.

Kouknout na seznamku Seznamte se

seznamka seznamte se hodnocení a registrace

Yellobar

Je aktivní seznamka s desítkami tisíc uživatelů s všeobecným zaměřením. Registrace na ní vyžaduje zaplacení jednorázového poplatku 200 Kč, což je částka, která pokrývá náklady na provoz a její platba ruší anonymitu uživatelů, takže je zde menší šance na podvod nebo obtěžování.

Kouknout na seznamku Yellobar

registrace seznamka yellobar

Seznamka.cz

Asi největší seznamka v ČR, která je kompletně zdarma (ale zato zobrazuje reklamy) a funguje od roku 2018. Nemám s ní osobní zkušenosti, ale je zde spousta inzerátů a tisíce uživatelů hledající všechny typy seznámení. Určitě je to jedna z nejlepších seznamek na trhu.

Kouknout na Seznamka.cz

Seznamka.cz největší seznamka

Štěstí

Další z klasických seznamek s vice než 80 tisíci profily a základní registrací zdarma. Na první měsíc máte navíc V.I.P. účet u kterého můžete za den oslovit až 20 lidí. Bez V.I.P. pak oslovíte jen dva lidi za den. Což sice může stačit, ale pokud se nedočkáte odpovědi, budete si muset den počkat.

Kouknout na seznamku Štěstí

Seznamka štěstí

Seznámit.cz

Seznámit se chlubí 300 tisíci profily a patří tak k největším seznamkám které u nás najdete. Seznamka je graficky velmi zastaralá, ale svou funkci i tak plní perfektně. Většina funkcí je zde navíc zdarma. Jediné za co musíte platit je V.I.P účet, který například prodlužuje platnost zpráv nebo odstraňuje reklamy.

Kouknout na seznamku Seznámit

Hodnocení seznamka seznámit

Známost

Seznamka má trošku zastaralejší vzhled, ale přesto si zaslouží pozornost, protože obsahuje přes sto tisíc profilů a možnost vytvořit si velice podrobný profil, díky kterému pak můžete filtrovat mezi 147 kritérii pro výběr partnera. Známost je zdarma. Můžete si ale připlatit za zlaté členství, které vám umožní prohlížet odkazy na sociální sítě a několik dalších výhod jako je delší doba uložení zpráv atd. Výhodou je možnost nahlášení obtěžujících uživatelů, kteří budou smazáni.

Kouknout na seznamku Známost

Seznamka známost

Lidé

Lidé byli spolu se seznamkou Líbím se ti před rozmachem Facebooku prakticky celou sociální sítí a měli desítky ne-li stovky tisíc uživatelů. Tato doba už je bohužel pryč a jako dorážka pro tuto seznamku byl nový vzhled. I dnes je ale seznamka stále aktivní a najdete zde poměrně dost profilů, takže alespoň za zkoušku určitě stojí. Navíc je celá zdarma.

Kouknout na seznamku Lidé

seznamovací portál lidé

Na lovu

Tato seznamka patří spíše k těm menším, ale zato je kompletně zdarma a pár minut na napsání inzerátu určitě obětovat můžete.

Kouknout na seznamku Na lovu

Seznamka na lovu

Inzertní seznamky Annonce a Avízo

Tyto inzertní seznamky jsou poměrně populární inzertní noviny, které vycházejí i v papírové podobě. Svůj inzerát ale bezplatně umístit i na jejich webových stránkách, které mají také slušnou návštěvnost.

Kouknout na seznamku Annonce

Kouknout na seznamku Avízo

inzertní seznamka Avízo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *