5 důvodů proč nemáš holku ani sex

Proč nemám sex

Tak si to ujasněme. Pokud nemáš nasráno v kalhotách, není až tak těžké najít si někoho na sex. Jasně, nepůjdeš na baru oslňovat holky co jsou o několik tříd nad tebou, ale měl bys být alespoň schopen vytvořit si ve svém životě nějaké vztahy.

Když jsi normální mentálně vyrovnaný pracující muž a stejně trpíš nedostatkem sexu, může mít několik důvodů. Popřemýšlej o nich a zkus něco z toho změnit. Možná si pak za rok na nedostatek sexu ani nevzpomeneš.

Tvoje osobnost

Jsi (alespoň teda doufám) dospělý muž, takže budu psát na rovinu. Chlape pokud se chováš jako debil, nemůžeš vyhrát. Teda jen když jsi debil a nemáš nic navíc. Bohatí debilové mají sex, debilové s charismatem mají sex, debil který je zábavný má sex a sex bude mít i debil co vypadá jako zasraný Cassanova. Ale debil, který je prostě jen debil nebude mít sex nikdy.

Ženy prostě nesnáší úchylný hovada. Vůbec ne kvůli stereotypům, ale proto že vedle nich necítí pohodlně a to znamená že na sex můžeš zapomenout. Takže jaké z toho plyne ponaučení? Nemusíš si hrát na hodného andílka, ale chovej se rozumně. Při navazování kontaktů se ženou je přístup k nim to nejdůležitější a chovat se jako hovado fakt nepomůže.

Tvoje ústa

Ústa jsou blízkým bratrancem osobnosti. Nemůžeš z nich prostě vypustit cokoli co tě zrovna napadne. Muž může říct ženě věci, které jsou provokativní, vtipné a odvážné. Obvykle se tomu říká flirtování. Ale nikdy to nesmí být slova urážlivé a kruté v domnění že to zvýší tvou atraktivitu. Všichni víme, že frajírek, který neustále mele nesmysly prakticky nemá šanci. Prostě se postarej o to aby se vedle tebe žena cítila dobře.

Tvůj vzhled

Spousta mužů se o sebe vůbec nestará a to se netýká jen zdraví ale i vzhledu. Žijeme v době, kdy stále víc mužů chodí do fitness center a snaží se o sebe trochu pečovat. Takže jestli nemůžeš navázat vztah, problém může být i tady. Dnešní ženy nepotřebují aby chlap smrděl a potil se. Když dnes většina mužů požaduje aby se holily tam dole, nemají právo ženy na oplátku chtít aby nějakou tu péči věnovali muži taky sobě?

Na co si dát pozor:

Holení – tím nemyslím jen vousy, ale i chlupy z nosu, hruď (sedmdesátky už jsou dávno pryč) a pokud plešatíš, tak klidně i vlasy.

Ústní hygiena – čištění zubů a používání ústní vody je základ

Cvičení – nemusíš ze sebe udělat druhého Arnolda, ale trochu srovnat váhu a vypracovat tělo nikdy není na škodu.

Zápach – deodorant, voda po holení a trocha kolínské ještě nikoho nezabila

Jestli si myslíš, že je to co píšu blbosti, zeptej se přímo žen a uvidíš že ti řeknou to samé.

Nedostatek sebevědomí

Sebevědomí je strašně důležitá součást interakcí mezi mužem a ženou. Může to být jediný rozdíl mezi úspěchem a zklamáním.

Nemůžu ti přesně říct jak sebevědomí získat, proto se je to SEBE-vědomí a to prostě nejde jen tak zkopírovat. Jediné co můžu poradit je: najdi něco v čem opravdu vynikáš a vytáhni z toho maximum. Jsi chytrý? Tak využij svoji hlavu. Jsi přirozeně zábavný? Zkus dostat ženu do postele skrz smích.

Hledání sebevědomí je cesta, která je z velké části na tobě, ale řeknu ti jedno: jakmile ho získáš už nikdy ho neztrácej a neustále ho utužuj. Protože bez sebevědomí nemůžeš ženu ani oslovit natož sbalit.

Neumíte ženu uspokojit

Asi nejhorší věc co se svobodnému muži může stát. Jestli ženu nedokážeš uspokojit je potřeba na tom zapracovat, protože i když je každá jiná tohle prostě v krátko ani dlouhodobém vztahu není dobré a bude to skřípat. Zvláště v malém kolektivu jako je škola nebo pracoviště nechceš mít nad sebou nálepku „sexuální nemehlo“. Lepší je vždy uspokojit ženu alespoň nějak než vůbec.

Tyto typy nejsou vycucané jen tak z prstu, ale jsou to několikaleté zkušenosti přímo z „bojiště“. Takže se nevzdávej, zapracuj na sobě a začni si konečně užívat perfektní sex. A pamatuj na slovo perfektní, to je taky důležité.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *