Edarling – recenze a moje seznamování zde

Seznamka Edarling

Edarling je poměrně populární seznamkou a proto jsem se rozhodl, že své hledání nové partnerky začnu zde. Zatím nemám s Edarling žádnou zkušenost a tak vím jen to, že je to seznamka pro náročné uživatele, kteří hledají vážný vztah. Není to tedy místo pro teenagery a to mi vyhovuje.

V současnosti je na seznamce prý přes 100 tisíc členů jen v ČR a každý den se jich 50 odhlašuje z důvodu nalezení vztahu, tak uvidíme.  Na seznamce navíc prý funguje jakési „dohazování“ potencionálních partnerů na základě mých požadavků a preferencí, což nemusí být špatné.

Registrace do seznamky Edarling

První fázi jsem měl hotovou okamžitě. Určení pohlaví, sexuálních preferencí (hledám pochopitelně ženu ne muže :)) a nakonec vložení mailu mi zabralo asi 20 sekund. Ta delší část ale měla teprve přijít. Další fází je totiž vyplnění onoho seznamovacího dotazníku, který by vám měl vytipovat partnery.

V dotazníku je toho k vyplnění poměrně dost, od věku, vztahu k náboženství, osobních rysů, zájmů, až po vlastnosti, které požadujete po budoucím partnerovi. Připravte se na to, že dotazník zabere nejméně 15 minut a nejde přeskočit. Můžete ho samozřejmě rychle vyplnit halabala ale asi to není nejlepší přístup. Mě vyplňování zabralo v klidu s ranní kávou asi 20 minut, takže to není nejhorší i když bych ocenil kdyby si Edarling dala záležet a trochu ho zkrátila, některé otázky se totiž ptají víceméně na to samé.

Registrace na seznamku eDarling

Ukázka seznamovacího dotazníku na seznamce Edarling

Co se týče obsahu, byl ale dotazník myslím více než dostatečný. Mohl jsem tak napsat nejen to že jsem introvert, jako bych to napsal i v jiných seznamkách, ale taky do posledního puntíku vyjádřit své povahové rysy, preference a požadavky na partnera.

Výhodou je, že Edarling patří mezi mezinárodní seznamky a tak si pomocí nastavení maximální vzdálenosti partnera od vašeho bydliště můžete vybrat, zda se chcete seznamovat i se Slováky a dalšími zahraničními uživateli.

Uživatelské prostředí

Po registraci jsem se konečně dostal do samotné seznamky. Seznamka je sice placená, ale protože jsem dostal zkušební členství zdarma, mohl jsem si první týden vše osahat a vyzkoušet jak to všechno funguje. Zajímavé je, že ihned po registraci se vám nezobrazí profily uživatelů, ale systém chvíli vyhledává vhodné protějšky podle dotazníku.

Zhruba za 5 minut už jsem měl k dispozici asi 20 žen, které bydlí v mém okolí a měly by vyhovovat mým preferencím pro ideální partnerku. Všiml jsem si, že většina údajů opravdu sedí a všechny navrhované partnerky byly nekuřačky, nepijačky a shodovaly se i některé ze zájmů, které jsem v dotazníku uvedl. Pokud navíc sedí také psychologické požadavky – rozhodně nechci žádnou fůrii :), tak to bude jen plus pro tuto seznamku.

recenze seznamky edarling- uživatelské prostředí

Uživatelské profily jsou přehledné a mají několik možností jak svůj protějšek oslovit

Jak oslovit partnera na Edarling

Nejsem zrovna přirozený balící typ. Nemám ani nijak dokonalý smysl pro humor a už vůbec nejsem zběhlý v nezávazné konverzaci. I proto jsem rád, pokud část „práce“ udělá seznamka i za mě. V případě eDarling máte kromě klasického poslaní zprávy možnost ještě odpovědět formou odeslání několika otázek, které vás o partnerovi zajímají nebo odesláním úsměvu (i když tento kontaktu způsob nepovažuji za moudrý). Odpovědět můžete rovněž na jakoukoli ze záložek v profilu uživatele, například pokud máte jorkšíra jako paní na obrázku, tak můžete hned začít konverzovat.

Nakonec jsem se ale rozhodl, že přece jen zvolím klasickou „nudnou“ zprávu ve stylu: „Ahoj jmenuji Petr a velice jste mě zaujala“, která jak doufám nezapadne do šedi mezi ostatní korespondenci. Celkem jsem takhle oslovil 5 žen, které mě něčím zaujaly a doufal jsem, že ten samý zájem bude i z jejich strany.

Hodnocení seznamky Edarling z mého pohledu

První co je potřeba o této seznamce říct je to, že je placená. Pokud ale budete mít jako já štěstí, tak získáte týden zdarma a uvidíte co dál. Jinak se mi Edarling líbí. Uživatelské prostředí je příjemné a zdlouhavý dotazník, který jsem vyplňoval při registraci asi opravdu funguje, protože z 5 žen, které jsem ráno oslovil mi o několik hodin později dvě odpověděli, což je jsem ani moc nečekal. Uvidím tedy jestli můj blog nakonec nebude zbytečný a partnerku nenajdu hned v první seznamce (nebojte o recenze dalších seznamek tím nepřijdete).

Zvažoval jsem taky, jestli po zkušebním období zaplatím plné členství jehož cena se pohybuje něco přes tisícovku ročně. Prozatím jsem se ještě nerozmyslel, ale jestli si s nějakou slečnu padnu do oka, tak to možná ani nebude potřeba.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *