Elite Date – moje zkušenosti s touto seznamkou

seznamka Elite date

Je ti už 2 týdny co jsem se zaregistroval na eDaring a i přes několik nadějných konverzací se zatím žádný vztah nerýsuje. Nechtěl jsem tak ztrácet čas a zaregistroval se na další seznamku pro náročné, kterou je Elite Date. Tato seznamka je prý ryze český výtvor a nabízí prvotřídní služby pro „normální“ pracující dospělé lidi, kteří se hledají partnera pro vážný vztah. No uvidíme jestli je to pravda.

Drobný problém je, že je seznamka placená a na rozdíl od Edarling nemáte možnost využít zkušební členství. Přesto jsem se rozhodl na zkoušku obětovat šest stovek za půlroční členství a jít do toho. Přece jen pár drobných za potencionální partnerku mě nezabije :).

Jak probíhá registrace

Elite Date se v mnohém podobá eDarlingu, počáteční registrace je jednoduchá a skládá se prakticky jen ze zadání jména, pohlaví a emailu, ale hned poté přijde na řadu seznamovací dotazník, v němž si nastavíte své preference a který naštěstí není tak dlouhý jako u eDarling. Po vyplnění dotazníku sice můžete vstoupit do uživatelsky přívětivého prostředí seznamky, ale bez zaplacení zde moc nepodniknete. Poslal jsem tedy peníze a ihned jsem dostal přístup do všech profilů.

ceník seznamky elite date

Tady se můžete podívat kolik se za členství platí. Vybral jsem si střední cestu 4 měsíce + 2 měsíce v akci zdarma


Potenciálních partnerů je na Elite Date hodně. Po registraci mi navíc hned přišlo několik tipů na partnerku podle dotazníku. Uživatelé seznamky jsou také aktivní což je výhoda, protože máte šanci na odpověď na zprávu.

Zatím jsem zkusil jen odeslat pár vzkazů ženám, které mě zaujaly (nekuřačky, sportovkyně, blondýnky). Nemyslete si prosím, že jsem nějaký lamač srdcí, když oslovuju více žen najednou, ale reálně není moc velká šance na vztah na první pokus a tak počítám, že mi některé ženy buď neodpoví vůbec, stanou se z nás pouze kamarádi, nebo postupně ukončíme komunikaci. Už sem par schůzek přes internetovou seznamku před lety zažil a láska na první pohled zde bohužel většinou nefunguje.

Na Elite date jsem asi týden a dopisuji si se dvěma ženami, které se mi opravdu líbí a rozumíme si. Je mi jasné, že si budu muset „vybrat“, ale nejsem na trhu a dám tomu čas. Ono se to nějak vyvrbí.

Funkce seznamky Elite date

Co na této seznamce oceňuji je poradna, která se může opravdu hodit. Jsou zde doslova stovky článků o seznamování a navazovaní vztahů, které mohou pomoci. Dále pak podobně jako v eDarling fungují návrhy partnerů podle vyplněného dotazníku a preferencí. Tato volba může trošku urychlit hledání.

elite date seznamovací poradna

Celkově Elite date hodnotím kladně. Seznamka je přehledná a i když je placená, splňuje vše co od seznamky chci. Určitě doporučuji zvážit investici do ní. Oproti běžným seznamkám je to opravdu úplně jiný zážitek.

Přejít na seznamku

Elite date

8.6

Uživatelské prostředí

9.0/10

Počet uživatelů

8.0/10

Duvěryhodnost

9.0/10

Pravděpodobnost seznámeni

8.5/10

Celkové hodnocení

8.7/10

Klady

  • Velká seznamka
  • Aktivní uživatelé
  • Mala šance že narazíte na podvodníka

Zápory

  • Placená seznamka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *