Freerande recenze a zkušenosti s erotickou seznamkou

Recenze erotické seznamky freerande

Hledáte-li místo kde si najít někoho na jednu noc nebo krátkodobé odreagování, pak můžete narazit na seznamku Freerande. Je to velká seznamka zaměřená čistě na ty, kteří hledají erotické zážitky ale odmítají placený sex. Tato seznamka je totiž poměrně unikátní v tom, že nabízení placeného sexu je zde výslovně zakázáno a proto by se zde neměli nacházet žádné takové nabídky.

Podle seznamky je zde nyní zaregistrováno přes půl miliónu členů, ale tento údaj je poněkud nepřesný, protože seznamka působí pod různými názvy v téměř celé Evropě a profily se sčítají ze všech zemí. I tak je ale výběr profilů obstojný a několik desítek tisíc uživatelů z čech a slovenska zde určitě najdete. Vstup na seznamku je pochopitelně možný až od 18 let.

Registrace na Freerande

Registrace je opravdu jednoduchá, potvrdíte svůj email, vyplníte pár základních údajů a vložíte foto. Celý proces mi zabral asi 2 minuty. Po registraci už můžete procházet profily dle libosti.

Uživatelské prostředí

Prostředí seznamky je velmi jednoduché a přehledné. Kromě základního procházení profilů zde najdete ještě sekci setkání ve které jsou vám nabízeny profily po jednom a můžete hodnotit jestli vás oslovily. Oproti klasickým univerzálním seznamkám zde má veřejnou fotografii cca jen třetina žen, což ale ale pochopitelné.

V případě problémů je k dispozici uživatelská podpora přes chat.

Co je zdarma a co se platí

Freerande je prémiová seznamka a tak za plnou podporu musíte zaplatit měsíční členství, jehož cena se odvíjí od délky pořízení služby. Za jeden měsíc tak zaplatíte rovných 499 Kč, ale když platíte na rok dopředu, cena se sníží na 200 Kč měsíčně. Někomu se to může se to zdát jako přemrštěná částka, ale částečně je to proto aby se vylepšil poměr mezi muži a ženami na seznamce. Většina mužů tuto částku nezaplatí a ženy mají V.I.P členství zdarma, takže nemusí být zavaleny stovkami žádostí o sex najednou.

Ve verzi zdarma sice můžete oslovit až 20 protějšků za den, ale nemůžete odepsat na jejich zprávu, prémium verze pak odemyká možnost oslovit až 40 protějšků za den a neomezený chat. Placená verze seznamky dále obsahuje podrobnější vyhledávání a možnost změny nicku.

ceník seznamky freerande

Ceník seznamky freerande

V seznamce platí garance vrácení peněz, pokud se neseznámíte.

Osobní zkušenosti

Během pár hodin od registrace můj profil navštívilo několik žen, takže to vypadá, že je seznamka aktivní. Pokusil jsem se třem z nich v rámci recenze napsat, a od jedné jsem se dokonce dočkal odpovědi, ale bohužel na seznamce máte zdarma jednu zprávu a takže se konverzace dále nerozvíjela. VIP členství si pořizovat nebudu, neboť mě osobně jednorázové povyražení příliš nelákají.

Hodnocení seznamky

Seznamka je zajímavou možností jak najít krátkodobou známost téměř zadarmo. Většinu mužů asi odradí měsíční platba, ale myslím, že těch pár stovek zase není až tak moc a ženy na seznamce díky tomu netrpí „přetlakem“ mužů.

 

 

Freerande

0.00
8

Uživatelské prostředí

8.0/10

Počet uživatelů

8.5/10

Duvěryhodnost

8.0/10

Pravděpodobnost seznámeni

7.5/10

Celkové hodnocení

8.0/10

Klady

  • Pouze pro sex a krátkodobé vztahy
  • Minimum nabídek placeného sexu

Zápory

  • Placená seznamka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *