Jak začít konverzaci na Tinderu a moc se neztrapnit

seznamka tinder

Jak se začít bavit s holkou/ženou. Toto je častá otázka lidí, kteří se chtějí seznámit a zejména těch ostýchavějších. První oslovení je vůbec ten nejdůležitější a nejtěžší moment při seznamování. Můžete sice začít tuctovým dotazem „Jak se máš?“, ale tato zpráva vás spolu s nudnou odpovědí typu „Jde to“ nebo „Mám se fajn“ spíše zažene do slepé uličky a zájem protějšku o konverzaci zrovna nezvýší. Proto je lepší když vymyslíte něco originálnějšího, něco co vzbudí zájem, rozesměje nebo navnadí příjemnou konverzaci. Dnešní článek se týká hlavně můžu (přece jen to mají o něco těžší), ale i ženy tu najdou své.

Proč Tinder?

Tinder je poměrně oblíbená seznamovací aplikace pro mobilní telefony a jako taková nabízí i několik speciálních funkcí a mezi nimi je i „shoda“ což znamená, že jste si navzájem olajkovali profily, což je první dobrý signál před začátkem konverzace.

 1. Pošlete obrázek

  • Na rozdíl od běžných seznamek v Tinderu můžete posílat i obrázky, respektive gify, které můžete poslat místo uvítací. Podle průzkumu (zahraničních) totiž poslání takového obrázku zvýší šanci na odpověď o 30% a to není zrovna málo. Je otázka jestli to funguje i v našich podmínkách a pro všechny věkové kategorie. Ale Tinder je seznamka hlavně pro mladé, takže proč by nemohlo.
 2. Napište vtip

  • Jak řekla Marrilin Monrow: „Když dokážete dívku rozesmát, dokážeš ji donutit udělat cokoliv.“ Proč se o to tedy nepokusit? Je to téměř bez rizika, že se znemožníte a s velkou šancí na úspěch. Jen zkuste vybírat trochu tématicky, vtipem o sexu asi dvakrát neoslníte.
 3. Nechvalte její vzhled

  • Co žena na jakékoli seznamce nepotřebuje slyšet je jak dobře vypadá. Takových zpráv už určitě dostala desítky a je to prostě NUDA. Nechápejte to špatně, pochvala je sice krásná věc, ale rychle zapadne do šedého průměru jiných zpráv. Pokuste se napsat cokoli jiného a vaše šance na odpověď výrazně stoupne.
 4. Překvapte ji

  • O frázi „Jak se máš“ už tu řeč byla. Je to univerzální oslovení ve starém stylu, které neurazí ani nenadchne. Co to ale vzít za trochu jiný konec a zeptat na něco co ji donutí se trošku zamyslet. Zkuste se zeptat jaká byla poslední bláznivá věc kterou udělala nebo její nejlepší zážitek z cestování.
 5. Napište proč jste ji swajpnuli

  • Využijte informace z jejího profilu a napište proč vás zaujala. Chodila na stejnou školu nebo miluje fotbal. Rozhodně ale nepište: „Protože si sexy.“ Lidé na seznamkách většinou nepíšou svůj profil pro nic zanic, tak toho využijte.
 6. Když vše zklame mluvte o jídle

  • Kdybys mohla sníst cokoli, jaké jídlo by sis vybrala? Mluvení o jídle může být ten správný lamač ledů. Jídlo má přece rád každý, tak proč to nezkusit.

Nezapomínejte, že začátek konverzace musí protějšek hlavně zaujmout a vlastně ani nemusí dávat smysl, protože pro začátek vám stačí vyniknout mezi někdy i desítkami zájemců a pokud se vám to podaří, jste na dobré cestě. I když to napoprvé nakonec nevyjde, budete mít svou osvědčenou metodu, kterou můžete kdykoli zopakovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *