Nepsané zákony pro prvních 5 rande

Rande

Rande s potenciálním partnerem vzbuzuje vždy silné emoce a je fajn co nejdříve zjistit jestli je daná partie trefa do černého, nebo jen někdo s kým nechcete ztrácet čas.

Každé rande může být po poslední, takže stojí za to pamatovat některé platné, nepsané zákony. Můžete se do sebe bezhlavě zamilovat a být připraveni na další etapu, nebo jít na další schůzku jen proto abyste to ukončili, protože je vám trapné prostě nezvedat telefony. Podívejte se na můj rozcestník a rozmyslete se, jestli vám stojí za to jít dále.

Zákon prvního rande

První rande je to nejdůležitější. Pokud je to rande na slepo, vězte, že nic není tak důležité jako první dojem. Platí to i pro první rozhovory o volných a vážných tématech, a to i tehdy, když už se znáte. Pravě tehdy totiž začíná budoucí partnerka objevovat kdo skutečně jste a vy jaká je ona. Zákon z prvního rande je jednoduchý – buď mezi vámi je „chemie“, nebo není. Takže kupte růže, pěkně se oblékněte a počkejte co se stane. Pokud cítíte sblížení – pokračujte, naopak když jsou vaše emoce chladné jako hladina zamrzlého jezera, je čas jít o dům dále.

Zákon druhého rande

Druhé rande má také vlastní pravidla. Pokud si jeden z vás není jistý prvním dojmem, ale chce pokračovat v prozkoumávání protějšku a objevit více – druhé rande je skvělou příležitostí! A může to být skutečně skvělé setkání a protože už se znáte trochu lépe, atmosféra bude pravděpodobně uvolněnější, mnohem méně trapná a každý tak může odkrýt více karet. Taky může to ale může být rande, při kterém vám z nosu spadnou růžové brýle. Jedna věc je ale jistá. Druhé rande, stejně jako první, by se mělo konat v přátelské atmosféře, takže vzpomínky na bývalé partnery zde nejsou žádoucí! A jaký je zákon druhého rande? Druhé rande, druhá šance!

Zákon třetího rande

Až do nedávna se tradovalo, že pokud sex nepřijde do třetího rande vztah nemá cenu. Ale toto pravidlo je zastaralé a rozhodně se vyplatí si na sex klidně chvíli počkat. Zákon třetího rande: Třetí rande nemusí být nudné, nebo si myslíte, že jsou první polibky nudné?

Zákon čtvrtého rande

Dostali jste se tak daleko? Bravo! Váš vztah právě začíná! Čtvrté rande je vhodný čas, abyste se se svým partnerem přiblížili mnohem víc než na příslovečný metr, který ohraničuje vaši komfortní zónu. Prostě, zákonem čtvrtého rande je, že už si vyměňujete tělesné tekutiny, a tím … posilujete napětí a zvědavost. Proč předstírat, že vás to k sobě netáhnete? 😉

Zákon pátého rande

Vědci zjistili, že při sexu po pátém rande jsou lidé v průměru o 35% spokojenější než po třetím. Takže pokud jste na to připraveni je páté rande dobrou příležitostí jak se navzájem poznat opravdu z blízka.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *