Netoužíte po vztahu, ale chybí vám sex? Zkuste sex seznamku!

Ačkoli se velmi často říká, že každý z nás je na světě proto, aby k sobě hledal toho ideálního partnera a společně s ním sdílel lásku na celý život, ne vždy jsme zrovna naladěni tak, že skutečně toužíme po partnerovi, s nímž bychom setrvali až do smrti.

V životě každého z nás se střídají nejrůznější etapy, kdy jednou z nich může být i touha po svobodném životě bez jakýchkoli závazků – zkrátka nehledáme vztah, ale chceme si užívat. Možná jste i vy ve svém životě dospěli do fáze, kdy přesně víte, že momentálně nehledáte ideální polovičku pro dlouhodobý vztah, ale pouze někoho, s kým byste mohli vybít svoji sexuální energii. A v takovém případě přichází na řadu sex seznamky, kde na vztahy není místo. Tady je jenom o sex!

Když nechcete závazky, ale toužíte si užívat

Sex seznamky fungují na podobném principu, jako ty klasické, které by neznal jen málokdo. Vytvoříte si zde profil, díky kterému získáváte jakousi druhou identitu ve světě, který se naprosto odlišuje od toho, ve kterém v reálném životě žijete. Na rozdíl od klasické seznamky zde není cílem najít lásku – tady se sex a city oddělují jednou velkou tlustou čarou.

Na lásku zde není čas, uživatelé sex seznamky navštěvují s jediným cílem: najít pro sebe partnera či partnerku, kteří stejně jako oni touží pouze po sexuálním dobrodružství, kteří si chtějí užít bez jakýchkoli závazků nebo slibů, že si určitě ještě zavolají a kteří vědí, že na lásku se tady opravdu nehraje.

Profil si může založit každý

Založení profilu na sex seznamce není nijak omezeno. Navštěvovat ji mohou stejně tak ženy jako muži. Sex seznamku může využít člověk, který žije sám, ale ještě se nechce vázat. Zkrátka pokud víte, že vztahy pro vás nejsou tím pravým ořechovým nebo se na vážnou lásku ještě z nějakého důvodu necítíte, vyzkoušejte sex seznamku, kterou navštěvují lidé se stejnými tužbami jako vy.

Oceníte diskrétní prostředí, které myslí na vaši maximální bezpečnost, takže se nemusíte bát, že by o vašem profilu na seznamce zprostředkovávající sex dozvěděli vaši rodiče, ukecaná sousedka nebo třeba nadřízený v zaměstnání. Že máte profil na seznamce, proto budete vědět jen vy a když to sami někomu neprozradíte, nemá sebemenší šanci se to dozvědět. Dodržujte diskrétnost a ctěte intimitu těch druhých.

Kdykoli s tím můžete přestat

Užívání sex seznamky není ničím omezeno. Když si zde založíte profil, nemusíte se upisovat k tomu, že budete seznamku využívat dalších několik měsíců. Věřte, že sex seznamka nepřestane fungovat jen proto, že se jednoho krásného dne jednoduše odhlásíte a už nepřijdete. Možná právě teď nechcete vztah a chcete si jen užívat, aniž byste museli tomu druhému slibovat, že s ním zůstanete po zbytek života – a tak je to v pořádku.

Užívejte si, flirtujte, mějte sex a bavte se zkrátka jen do té chvíle, kdy to tak budete cítit. Jakmile přijde den, kdy naopak zatoužíte po dlouhodobém vztahu, ve kterém nebude kromě sexu chybět ani láska, jednoduše už nechoďte, nepřihlašujte se a pokud vám to přijde jako nejlepší nápad, odstraňte svůj profil. Používání sex seznamky máte plně ve svých rukou a to vám dává svobodu, kterou zaručeně oceníte.

Žádné sexuální dobrodružství zde není tabu

Sex seznamky nehodnotí, neporovnávají, neodsuzují. Každý uživatel si zde v rámci pravidel může dělat, co chce a co si přeje. Ať už jste žena, které se zalíbila představa doteků a intimní pozornosti od jiné ženy a toužíte poznat, jaké to je, když stereotyp v podobě sexu s mužem vystřídá něžné milování s jinou ženou – tady jistě najdete někoho, kdo hledá přesně to samé.

Nebo ať jste muž, který by to sice v reálném životě nikdy nepřiznal, ale zkrátka chcete poznat svou sexualitu i z druhé stránky, a proto k sobě hledáte člověka, který to má stejně – i vy si jistě přijdete na své. Žádné předsudky a žádná omezení zde nefungují. Sex seznamky mají jediný cíl: spojit dva lidi, kteří nechtějí lásku na celý život, ale touží jen po nezávazné sexu, po kterém se klidně každý rozejde zpátky svou cestou,  a už se třeba nikdy v životě nepotkají. A je jedno, jestli jde o klasické spojení muže a ženy, nebo o vzrušující souhru ženských těl či spojení těch mužských.

Nemusíte se bát, že budete hledat dlouho

Možná vás od používání sex seznamky odrazuje představa, že budete hledat dlouho. Že se vám nepodaří najít perfektní polovičku pro sex a tak si myslíte, že si můžete ulevit sami, nežli ztrácet čas hledáním. Uklidníme vás, že najít partnera pro intimní radovánky není na sex seznamce běh na dlouhou trať.

Díky vyplněným parametrům můžete perfektní protějšek najít klidně po pár kliknutích myší. Obecně zde platí, že čím více údajů o sobě zadáte (samozřejmě se zde nevyplňuje pravé jméno nebo třeba adresa), tím jednodušší bude pro někoho jiného vás najít na základě toho, co si v sexu přeje.

I vy máte možnost vyhledat partnera či partnerku podle toho, jestli v sexu stejně jako vy hledá třeba něhu, nebo naopak touží po hrubějším zacházení, jestli preferuje tu či onu polohu, jestli je či není ochotný nebo ochotná vyzkoušet i něco, co je za dveřmi ložnice kolikrát tabu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *