Seznamka? Buďte obezřetní, ale zároveň si užijte volnost, kterou internet nabízí

seznámení po internetu

Nedaří se vám najít životního partnera? Máte pocit, že se kolem vás motají pořád ti samí lidé a vy ne a ne narazit na toho pravého? Není nic jednoduššího, než vyzkoušet seznamku. Téměř každý z nás to někdy zkusil, tak proč ne i vy. Ať už jste na seznamce začátečník, či jste již nějakou vyzkoušeli, pojďte se podívat na to, jak být na seznamce úspěšní, čeho se vyvarovat a jak najít právě zde svou pravou lásku.

Nepodceňujte výběr seznamky

Existuje velké množství seznamek různých druhů. Hledáte-li vztah je to jistě běh na delší trať a je rozumnější podívat se na všemožné alternativy, které jednotlivé seznamky nabízejí. Také je důležité rozmyslet si, zda za seznámení chcete zaplatit, či raději využijete bezplatné internetové stránky. Existují seznamky na seznámení, ale také seznamky, kde najdete partnera pouze na krátkodobé povyražení si. Ať tedy hledáte cokoliv, na trhu se nachází nepřeberné množství, z kterého si jistě vyberete. Dokonce můžete využít i pomoci odborníků, kteří vám vyberou partnera přímo na míru a na základě různých algoritmů najdou partnera na celý život. Zda to funguje a jestli tomu budete věřit je jen a pouze na vás.

Používejte pravdivé fotografie, na kterých ale vypadáte o něco lépe, než ve skutečnosti

Seznamky jsou o vzhledu, to je bez debat. Při rozkliknutí jakéhokoliv profilu nás více zajímá, jak daný člověk vypadá, než kolik je mu let, či jaké jsou jeho koníčky. Neznamená to, že máte používat fotky upravené ve photoshopu takovým způsobem, že váš křivý nos je rovný, modré oči jsou hnědými a z oplácané brunety se stává sexy blondýna s dlouhýma nohama. Stačí umět se vyfotit. Příjemný úsměv, hluboký, smyslný pohled a případný zájemce se chytí jako ryba na udičku. I na seznamce určené pouze pro vaše povyražení rozhodně nejsou vhodné erotické fotky. Tedy jsou, ale všechno má své meze. Nikdo z nás jistě nechce, aby nás ve spodním prádle, nebo rovnou bez něj, na internetu okukoval šéf, soused nebo kolega v práci. Takže vyzývavé a odvážné fotky ano, ale nezapomeňte také na určitou diskrétnost.

Nelžete, ale pravdu si klidně trošku upravte

To jestli je vám dvacet nebo padesát, je vcelku podstatný rozdíl. Ovšem to, jestli je vám třicet nebo o pět let více již nikoho příliš nezarazí. Upravte si skutečnost do ideálnější podoby, ale nikdy nezapomínejte na to, že případný zájemce o jakýkoliv vztah s vámi bude nemile překvapen, když zjistí, že pravda byla někde úplně jinde. A u sexuálních seznamek to platí dvojnásob. Muž, který si chce užít s mladou dívkou, která má pevná prsa bude zklamán, pokud přijde starší žena s prsy u pasu, stejně jako když si žena vysní svalnatého mladíka, z kterého se nakonec vyklube muž ve středních letech s pivním břichem. Nikdy nevíte, kdy na seznamce objevíte toho dokonalého parťáka na cokoliv, pokud ale budete vědomě lhát při každém druhém slovu, ztracenou důvěru již zpět získáte jen velmi těžko.

Nenechte se odradit složitým vyplňováním vstupních dotazníků a vašeho profilu

Pokud hledáte opravdu kvalitní seznamku, pak vás nesmí odradit, že vstupní registrace vám zabere několik desítek minut. Aby profil působil atraktivně, je rozhodně dobré vyplnit jej nejen pravdivě, ale také zajímavě a pokud možno ne příliš stroze. Jistě nikoho z nás toto úvodní vyplňování nebaví a raději bychom se rovnou dostali do víru seznamování, věřte ale, že správně vyplněný profil,kde uvedete nejen koho a co hledáte, ale také jaké jsou vaše záliby, závazky a jiné, napomůžou vašemu hledání. Věnujte tedy vyplnění svého profilu a výběru vhodných úvodních fotek alespoň pár minut. K seznamování se dostanete hned potom a váš profil bude o to kvalitnější a zajímavější pro případné zájemce o vás.

První zpráva musí zaujmout a ne vás od další konverzace odradit

Jistě je velmi složité na základě prohlédnutí si něčího profilu odhadnout jeho povahu a to, jaká první, seznamovací zpráva by na něj mohla zapůsobit. Platí ale základní pravidla, která by měl dodržovat každý. Přečtěte si o vašem objevu na profilu co nejvíce, všímejte si fotek a detailů na nich. Řekněte něco málo o sobě a zeptejte se na nějakou drobnost, která z profilu vašeho objevu jasně vyplývá. Ať už vytvoříte jakoukoliv zprávu, nezapomeňte pozdravit a ještě před tím, než dáte zprávu odeslat, zkontrolujte si pravopisné chyby, ty jsou totiž pro většinu solidních uživatelů seznamek prvotním důvodem k odmítnutí jakékoliv konverzace.

Buďte si jisti, že víte, co hledáte

Na seznamku přijdete s účelem nalezení čehosi. V tom, co hledáte, byste měli mít od začátku jasno. A pokud nemáte, měli byste to hned na začátku jakékoliv konverzace dotyčnému říci. Nikdo po vás nechce, abyste slibovali lásku až za hrob, pokud chcete najít vztah. Také ale není vhodné, abyste otevřeně hledali lásku, když víte, že si chcete jenom užít příjemně strávenou noc s atraktivním protějškem.

Ať už tedy na seznamce hledáte cokoliv a vyberete si jakoukoliv seznamku, nezapomeňte na své bezpečí, na svou co nejlepší prezentaci a také na to, že lež má krátké nohy a daleko neuteče.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *