Seznamte se – recenze a hodnocení seznamky

seznamte se hodnocení a zkušenosti

Seznamte se je poměrně známá seznamka která má více než 90 tisíc uživatelů a působí u nás působí už od roku 2005. Jako jedna z největších seznamek v ČR je Seznamte se velmi univerzální a tak v ní můžete hledat i nové přátele, parťáka pro sport, nebo třeba milenecký vztah.

Registrace do seznamky

Vstup do seznamky je zdarma a základní registrace zabere asi minutu a můžete se zaregistrovat i přes Facebook. Pokud o sobě chcete říct něco více, můžete vyplnit ještě podrobný dotazník. S ním pak můžete využít funkci párování, kdy vám seznamka sama nabídne vhodné profily podle vašich preferencí.

Funkce a prostředí seznamky Seznamte se

Prostředí Seznamte se je přehledné a během minuty se zde rozkoukáte. Kromě základní funkce procházení profilů a posílání zpráv zde najdete i rychloseznamku kde můžete hodnotit profily dalších uživatelů. Velkou výhodou je filtr, který ukáže pouze uživatele, kteří jsou zrovna online. Seznamka má také vlastní magazín o seznamování a životním stylu. Zajímavá je také možnost filtrování podle znamení zvěrokruhu.

Pokud si vyplníte dotazník s podrobnostmi, můžete využít i porovnání profilů podle preferencí. Po vyplnění se vám zobrazí sto nejrelevantnějších profilů k vašim požadavkům.

porovnávací dotazník seznamky Seznamte se

Ukázka porovnání profilů

 

Osobní zkušenost a hodnocení seznamky Seznamte se

Tato seznamka patří k těm lepším. Nabízí velkou základnu aktivních lidí a možnost se bezplatně seznámit. Bohužel jako u každé bezplatné seznamky je zvýšené riziko, že narazíte na vtipálka nebo podvodníka a proto je potřeba se mít trochu více na pozoru.

Po registraci stačí přejít do sekce „Právě online“ a můžete začít prakticky ihned komunikovat. Zkusil jsem náhodně napsat pár lidem a většinou to funguje. Takže když nechcete čekat i několik dní na odpověď, je tohle celkem fajn funkce.

Přejít na seznamku

Seznamte se

8.4

Uživatelské prostředí

9.0/10

Počet uživatelů

8.5/10

Duvěryhodnost

8.5/10

Pravděpodobnost seznámeni

7.5/10

Celkové hodnocení

8.5/10

Klady

  • Velká seznamka
  • Registrace zdarma

Zápory

  • Bez specializace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *