Zajímavé internetové seznamky

Zajímavé internetové seznamky
Rozhodli jste se, že online seznamování vyzkoušíte. Nevíte, kterou ze seznamek vybrat? Na internetu je jich spousta. Pojďme se na ně společně podívat. V následujícím článku se o každé z nich dozvíte více informací, jejich plusy i mínusy.

Edarling.cz

Nejspíše ji znáte z reklamy. Po vyslovení Edarling mně samotné naskočí v hlavě věta : „Seznamka pro náročné“. Je tomu opravdu tak?
Seznamky pro náročné se většinou orientují na lidi s vyšším vzděláním, příjmem, ale často právě také na osoby s nedostatkem času pro běžné seznamování. Jedná se o seznamky, které staví na tom, že jsou „serióznější“, než jiné.
Seznamku využívá v České republice desítky tisíc uživatelů. I tato seznamka, stejně jako jiné umožňuje hledat partnery na základě našich preferencí.
Seznamka Edarling upozorňuje, aby se případní uživatelé nenechali odradit delší registrací, neboť dotazník byl údajně sestaven odborníky v oblasti psychologie.
Hlavní nespornou výhodou je uživatelský komfort. Nikdo vám zde s největší pravděpodobností nebude psát oplzlé vzkazy, což se bohužel na jiných portálech stát může. Jak toho web Edarling dosáhl?
Není možné se zde registrovat, a zároveň mít zcela anonymní profil. Lidé, kteří vytváří na seznamce problémy, a obtěžují ostatní jsou automaticky mazáni.
Seznamka je placená. Bezplatně uvidíte jen velmi omezené množství profilů. Po zaplacení vstupního poplatku získáte přístup ke všem službám.
Na několik dnů si však můžete seznamku vyzkoušet zcela zdarma, a až poté se rozhodnout, zda opravdu chcete tuto seznamku využívat, a má pro vás smysl peníze investovat.
Seznamka podobná Edarlingu je Elite date, což je česká seznamka, která je určena pro lidi ve věku mezi 25 až 55 lety. Opět je vhodná pro lidi s vyšším vzděláním, a také pro zájemce o dlouhodobější vztah.

Rande.cz

Oblíbený internetový seznamovací portál, který funguje déle, než 16 let.
Hlavní výhodou Rande.cz je především to, že máme možnost vytvořit profil s množstvím informací, díky kterým se pak snadněji seznámíme. Rovněž můžete umístit větší počet fotografií, což některé jiné seznamky nepovolují.
Po úspěšné registraci budeme dostávat odpovědi. Najdeme je v rubrice vzkazy. Máme tedy přehled o tom, co jsme již psali. Vybrané osoby, které se vám zalíbí, si můžete uložit mezi vaše přátelé. To je dobré pro to, abyste měli přehled o tom, s kým si píšete. Stejně tak si můžete zablokovat ty, se kterými komunikovat vůbec nechcete. V případě, že vám někdo bude nesympatický, nebo vám bude posílat zprávy, které vám nejsou příjemné, jednoduše ho zablokujete. Tím zamezíte nejen tomu, aby vám daná osoba posílala zprávy, ale nebude moci ani navštěvovat váš profil, nebo si prohlížet vaše fotografie.
Seznamka Rande.cz vás informuje, kdo navštívil váš profil. Podle toho kdo, a kolikrát náš profil navštívil si můžeme udělat představu o tom, který z potencionálních partnerů má opravdu zájem o seznámení s vámi.
Tento portál také nabízí kalendář, kde můžete plánovat schůzky. Je přehledný, takže se vám nestane, že byste na nějakou zapomněli!
Za mírný poplatek si můžete nastavit VIP účet. K čemu je dobrý? Přehledněji se vám budou zobrazovat údaje například o probíhajících událostech. Jde o srazy pro nezadané, kterých se můžete zúčastnit.
Součástí webu je také diskuzní fórum. I v něm můžete nalézt osobu, která vám bude sympatická svými názory.
Nevýhodou jsou reklamy, které se na webu zobrazují, což je pro uživatele otravné.

Seznamka.cz

Seznamka.cz funguje už od roku 1999, a je jednou z nejstarších českých seznamek. Je v ní registrováno sta tisíce uživatelů. Může se vám jevit nepřehledně, protože zde každý den najdete stovky nových inzerátů.
Nabízí však zajímavé funkce. Například právě vkládání inzerátů není na všech seznamkách samozřejmostí.
Na této seznamce nemusíte hledat pouze vážný vztah nebo flirt. Hledat zde můžete také kamarádku, někoho, kdo s vámi bude navštěvovat nějaký sport, nebo spolubydlícího.
Za velké plus považuji, že je zde také kategorie pro postižené lidi, dále pro křesťany, nebo pro lidi mluvící cizím jazykem, kteří však žijí na území České republiky.
Registrace vám zabere jen krátkou chvíli, protože po vás bude chtít pouze základní údaje. Přihlásit se můžete také přes Facebook.
Živý seznamovací sraz je také zajímavou výhodou této seznamky.
Obdobně jako na jiných seznamovacích portálech, i tato seznamka je dostupná zdarma, ale můžete si připlatit za služby navíc. Například budete moci napsat delší zpráv, a nebude se vám zobrazovat velké množství reklam.
Svůj inzerát který podáte můžete také „topovat“. Takže ho můžete udržet na předních příčkách, a jste tak stále vidět, přestože jste inzerát zadali před několika dny. Za tuto službu si také musíte připlatit. Platba probíhá pomocí sms zprávy.
Nevýhodou můžou být ať už zobrazované reklamy, nebo velké množství uživatelských profilů, z nichž mnoho již není aktivních.

Xchat

Web který funguje poměrně dlouho. Registrace na této seznamce není vůbec složitá. Působí tedy dojmem, že se na tuto seznamku může přihlásit téměř každý, což není příliš příjemné.
Samozřejmě, že na svém profilu, pokud budete chtít, můžete uvést mnoho informací o sobě.
Můžete si zde zakládat různá fotoalba, podobně jako na facebooku.
Xchat nabízí několik místností, ve kterých můžete chatovat.
Existují zde také tzv. duely, kde porovnáváte vzhled mužů nebo žen. Sympatii dáte jedné z osob. Xchat tedy v tomto směru nepůsobí příliš seriózně. Je vhodný spíše pro mladé, kteří nejspíše nehledají vážný vztah.
Tato seznamka budí dojem spíše zábavního portálu, kde můžete hrát různé hry, účastnit se soutěží, tvořit různé koláže, měnit pozadí, přidávat komentáře, bublinky s textem, a uplatňovat svoje názory v různých diskuzích.
Existují také různé erotické seznamky, seznamky pro gaye a lesbičky, seznamky pro mladé, i starší lidi. Je jen na vás, jakou si vyberete. Přeji vám, aby vám ta vaše seznamka přinesla štěstí, a našli jste toho, koho hledáte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *