Zajímavé online seznamky pro všechny příležitosti

Zajímavé internetové seznamky

Seznamka.cz

Rádi bychom vám představili web Seznamka.cz, která funguje na českém internetu již od roku 1998. Seznamka je velmi jednoduchá a přehledná. Stačí se pouze zaregistrovat a vyzkoušet ji. Pro seznámení můžete buď vyhledávat inzeráty ostatních uživatelů podle vašich zadaných kritérií, nebo vložit vlastní inzerát s textem a fotografií.
Možná tu najdete někoho pro vážný vztah, možná jen někoho s kým rádi vyrazíte do kina/přírody nebo s kým budete společně sportovat. Vyhledávacích kategorií seznamka nabízí opravdu mnoho, stačí si vybrat.
Jednotlivé profily uživatelů lze navíc vyhledávat i bez registrace. Pokud objevíte někoho, kdo vám bude sympatický, jednoduše mu odpovíte a zanecháte svůj email pro případnou další komunikaci.

seznamka.cz

Badoo.com

Mezi známější seznamky patří rozhodně server Badoo.com. Tento web by však šel také označit pojmem sociální síť. V současné době jej totiž využívá několik milionů lidí na celém světě. Zaregistrovat se lze buď klasicky přes email, ale také přes Facebook či Twitter. Zde si kromě seznámení užijete i mnoho zábavy. Badoo můžete používat bez předplatného. To však dostanete na prvních pár dní k vyzkoušení zdarma. Věřte, že po vyzkoušení předplacených funkcí, již nebudete chtít být bez nich.

Profil si vyplníte velmi podobně jako na jiných seznamkách. Důležité jsou zájmy, koníčky, oblíbené věci a také popis partnera, kterého hledáte.

Díky zadání místa bydliště, stačí jednoduše kliknout na odkaz lidé v okolí a ihned vidíte uživatele ve své blízkosti. Můžete samozřejmě odesílat zprávy jednotlivým uživatelům dle svého uvážení. Navíc vidíte i bez placeného členství, kdo navštívil váš profil.

Zabavit se lze hrou nazývající se setkání. V této hře jde o to, že se zobrazují jednotlivé profily a vy určujete, zda byste se s danou osobou rádi setkali či nikoli. Pokud vám sympatický uživatel odpoví, že by se s vámi také rád setkal, přijde vám do zprávy upozornění a vy tak máte jistotu, že se druhé osobě za monitorem líbíte. Tato hra tedy spočívá v projevu vzájemných sympatií, které si můžete jednoduše zobrazit na svém profilu.

Bez placeného členství vidíte uživatele, kteří váš profil navštívili. I jim můžete projevit sympatie a třeba zde najdete někoho, s kým si padnete do oka.

Přejdeme-li k placenému členství a jeho výhodám. První z výhod spočívá v tom, že se váš profil bude zobrazovat častěji mezi lidmi v okolí. Protože si lidé mohou vaši osobu přidávat do oblíbených, uvidíte, kdo váš profil sleduje. S předplaceným členstvím také uvidíte konkrétní uživatele, kterým se líbíte, což uznejte sami, seznamování rozhodně zjednodušuje. Předplatit pochopitelně můžete na libovolně dlouhou dobu, ale v případě že byste se pro Badoo opravdu nadchli, můžete jej mít doživotně a to za 1 300 Kč, což si myslíme, že se docela vyplatí.

Podle nás je Badoo opravdová propracovaná a reálná seznamka, která je navíc rozhodně funkční.

badoo seznamka

Seznamte.se

Tato seznamka je z části bezplatná. Čtete dále a dozvíte se proč.

Opět se stačí zaregistrovat a oslovit někoho z daných uživatelů. Navíc si ale lze vyplnit seznamovací dotazník, který vychází z vědeckých studií a má celkem 44 otázek, dělících se do 5 částí – obecné, vzhled, zájmy, charakter a partnerské preference. Díky jeho vyplnění, se vám budou nabízet uživatelé, s kterými máte nejvíce společného.

Součástí webu je i tzv. rychloseznamka, která spočívá na hodnocení profilových fotografií. Pokud vás osoba, kterou jste ohodnotili, bude taktéž hodnotit kladně, máte jistotu, že jste ji sympatičtí, a tak není nic jednoduššího než ji kontaktovat.

Kromě toho se na webu dozvíte, jak se seznámit s mužem/ženou a lifestylový magazín vám také mnohé poradí. Pokud byste netušili, kam na první rande, napoví vám samotný server, který obsahuje typy v krajských městech. Seznamka je pro ženy zdarma, pro muže je však zpoplatněna. Bezplatné členství je bohužel dost omezeno – lze zaslat pouze 5 zpráv z vašeho profilu a počet vyhledaných osob dle zadaných parametrů je také omezen. Zkušební týdenní členství stojí 100 Kč, měsíční poté 500 Kč. Pokud si předplatíte na delší časové období, jsou ceny samozřejmě zvýhodněné.

seznamka seznamte se

Victoria Milan

Na této seznamce vážný vztah opravdu nenajdete, protože je určená pro zadaná či ženaté/vdané. Ano, čtete dobře.

Diskrétní seznamka, která zaručuje 100% anonymitu, protože nedovoluje zveřejňovat bližší informace o vás. Profilovou fotku sice můžete mít, ale lze rozmazat váš obličej k nepoznání. Nemusíte se bát, že byste se zapomněli odhlásit. Web vás po určité době vaší neaktivity odhlásí sám a nahraje jinou neutrální stránku. Klikem na tlačítko panika, aktivujete opět neutrální stránku. Tlačítko funguje pro případ, že se ve vaší blízkosti objeví někdo, u koho nechcete být prozrazeni. Své fotografie nahrajte jako soukromé a uživatelé si budou muset u vás vyžádat klíč pro jejich zobrazení. Tak budete vědět, kdo má k nim přístup.

Seznamek je samozřejmě nepřeberné množství, toto je spíše přehled těch zajímavějších, ale je pouze na vás, zda si některou vyberete či nikoli.

victoria milan seznamka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *